Унитаз Primera Project New 3320147
Видео 1Фото 3 |
Primera Project New 3320147 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Primera Project New 3320147
Все цены 6 →Унітаз підвісний Primera Project New білий глянцевий 3320147 з сидінням So | 4 749 грн. |
Унітаз підвісний Primera Project New 3320147, білий глянець | 4 659 грн. |
Primera Primera Project New 3320147 з кришкою soft-close | 4 749 грн. |
Унитаз подвесной Primera Project New с крышкой soft-close (3320147) 200141 | 4 749 грн. |
Унітаз підвісний Primera Project New білий глянцевий 3320147 з сидінням So | 4 749 грн. |
Унітаз підвісний PRIMERA Project New 3320147 iз сидінням Soft Close дюропл | 4 749 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →