Плойка Pro Mozer MZ-2216
Фото 7 |
Pro Mozer MZ-2216 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro Mozer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro Mozer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro Mozer MZ-2216
Усі ціни 16 →Афро плойка для волосся Pro Mozer MZ 2216 | 370 грн. |
Плойка для афро-кучерів PROMOZER MZ 2216 9мм | 465 грн. |
Плойка для завивки волосся афро-кучерів PROMOZER MZ 2216 9мм | 465 грн. |
Плойка Для Волосся Афрокудри Promozer Mz-2216 9Мм Афроплойка, Афро Кучері | 449 грн. |
Плойка для волосся афрокудрі ProMozer Mz-2216 керамічне покриття діаметр 9 | 479 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →