Фен Pro Mozer MZ-4990
Pro Mozer MZ-4990 |
|
В комплекті 2 концентратора.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro Mozer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro Mozer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro Mozer MZ-4990
Усі ціни 7 →Фен 3000W для волосся професійний Mozer MZ-4990 (ICL44) | 361 грн. |
Фен для волосся професійний Mozer MZ-4990 3000W | 358 грн. |
Фен для волосся Mozer MZ-4990 3000W професійний (IS33) | 358 грн. |
Фен для волосся професійний 3000W Mozer MZ-4990 (FG22) | 361 грн. |
Професійний фен для волосся 3 в 1 Mozer MZ-4990 чорний | 599 грн. |
Фен 3000W для волосся професійний Mozer MZ-4990 (14990FMZ02224) TIN66 | 383 грн. |
Фен 3000W для волосся професійний Mozer MZ-4990 (14990FMZ02224) CLS55 | 364 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →