Плойка Pro Mozer MZ-6629
Фото 7 |
Pro Mozer MZ-6629 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro Mozer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro Mozer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro Mozer MZ-6629
Усі ціни 30 →Плойка афроплойка для волосся для завивки 80-230 °С Pro Mozer MZ-6629 65вт | 599 грн. |
Плойка для волосся із турмаліновим покриттям ProMozer MZ-6629 | 556 грн. |
Тонка плойка для афро кучерів для спіральної завивки волосся Promozer MZ-6 | 669 грн. |
Плойка Для Волос Афрокудрі Promozer Mz-6629 9Мм Афроплойка Афро Кудрі | 569 грн. |
Плойка Для Волосся Афрокудри Promozer Mz 6629 9Мм Pro Mozer Афроплойка, Аф | 569 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →