Вытяжка Pyramida ABH 52 SRC 1150 GWH белый
Фото 8 |
Pyramida ABH 52 SRC 1150 GWH белый белый черный |
|
Как выбрать вытяжкуСекреты выбора вытяжки, которая будет подходить по всем параметрам и прослужит долгие годы
Как почистить вытяжкуВажно не только внешняя чистота и привлекательность вытяжки, но и состояние ее внутренних деталей
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Pyramida.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Pyramida ABH 52 SRC 1150 GWH белый
Все цены 19 →Кухонна витяжка Pyramida ABH 52 SRC (1150) GWH | 12 489 грн. |
PYRAMIDA ABH 52 SRC (1150) GWH | 11 068 грн. |
PYRAMIDA ABH 52 SRC (1150) GWH | 11 013 грн. |
Вытяжка pyramida abh 52 src (1150) gwh | 12 484 грн. |
Витяжка Pyramida ABH 52 SRC (1150) GWH | 11 843 грн. |
eще 14 предложений
Як почали дивитися витяжку, то я себе динозавром відчула.. Які там перемикачі чи кнопки. Он сенсори стоять і датчики руху. Звісно що мені такого захотілося. Якаж це прєлєсть виявилася. Зказати зручо - нічого не сказати. При цьому витяжкамає потужний двигун, що не создає зайвого шуму навіть на максималці. До всього іншого витяжка вмикається ще і пультом. Все це дуже спрощує моє кухонне життя) Сучасна витяжка, дуже зручна в користуванні. не бачу. София Бацман: пользуюсь Pyramida ABH 52 SRC 1150 GWH несколько месяцев |
Якщо вже купувати витяжку, то економити не варто. Бо вам же і користуватися нею. Кажу це з розумінням бо наступала на ті граблі, тому і замовилда цю модель. Тут п'ять!! не дві не три а п'ять швидкостей. А це і шуму менше і потужності більше. А ще керуваити можна жестами, не тикаючи кнопки жирними пальцями. Я вже зрозуміла, що можна і за плитою зробити собі комфортну зону і готувати з задоволенням. Той варіант, коли користуєшся із задоволенням. Абсолютно нема. Настя Молид: пользуюсь Pyramida ABH 52 SRC 1150 GBL несколько месяцев |
Добавить отзыв
Модификации Pyramida ABH 52 SRC 1150 GWH
Цены на Pyramida ABH 52 SRC 1150 GWH |
---|---|---|---|---|
Pyramida ABH 52 SRC 1150 GWH белый | от 10 957 грн. | 19 предложений | ||
Pyramida ABH 52 SRC 1150 GBL черный | от 10 445 грн. | 24 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →