Витяжка Pyramida CSW 11 60 WH білий
Фото 6 |
Pyramida CSW 11 60 WH білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida CSW 11 60 WH білий
Усі ціни 9 →PYRAMIDA CSW 11 60 WH | 5 465 грн. |
Витяжка PYRAMIDA CSW 11 60 WH | 5 999 грн. |
PYRAMIDA CSW 11 60 WH | 5 438 грн. |
Вытяжка pyramida csw 11 60 wh | 5 994 грн. |
Витяжка Pyramida CSW 11 60 WH | 5 848 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Pyramida CSW 11 60 WH
Ціни на Pyramida CSW 11 60 WH |
---|---|---|---|---|
Pyramida CSW 11 60 WH білий | від 5 410 грн. | 9 пропозицій | ||
Pyramida CSW 11 60 BL чорний | від 5 231 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →