Витяжка Pyramida ASH 60 S 800 GWH білий
Фото 4 |
Pyramida ASH 60 S 800 GWH білий 2022 рікпотужна |
|
Біла традиційна витяжка шириною 60 см марки Pyramida - це рішення 2022, яке знаходиться на стику середнього і просунутого класу. Модель характеризується похилою конструкцією, що додає їй додаткової естетичної привабливості, а також оснащена щілинною системою всмоктування повітря. Так, передбачені тут алюмінієві жировловлювачі приховані під декоративною кришкою, тому прилад без проблем впишеться у різний кухонний інтер'єр.
Витяжка Pyramida ASH 60 S 800 GWH здатна працювати як на відведення, так і рециркуляцію повітря. В останньому сценарії знадобляться спеціальні активні фільтри (вугільні), які потрібно докуповувати окремо. За всмоктування диму та інших забруднень відповідає 143-ватний мотор, що приводить у рух вентилятор. Продуктивність двигуна (без урахування неминучих втрат при підключенні повітроводу) досягає 800 м³/год, чого має бути достатньо не лише для малогабаритних кухонь. Користувачі можуть встановити одну з трьох швидкостей роботи моделі (на максимальний рівень шуму досягає 66 дБ), при цьому для взаємодії з приладом запропонована зручна сенсорна панель управління. Як додаткова корисна опція реалізована LED-підсвічування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Купити Pyramida ASH 60 S 800 GWH білий
Усі ціни 29 →Кухонна витяжка Pyramida ASH 60 S (800) GWH | 8 499 грн. |
PYRAMIDA ASH 60 S (800) GWH | 7 609 грн. |
PYRAMIDA ASH 60 S (800) GWH | 7 571 грн. |
PYRAMIDA ASH 60 S (800) GWH | 7 587 грн. |
Вытяжка Pyramida ash 60 s (800) gwh | 8 502 грн. |
Витяжка цілком виправдовує свою вартість. Зразу скажу, що всмоктує запахи відмінно. Звук звичайно чутливий, особливо на 3 швидкості, але тут жодних проблем не виникає. У догляді використовую антижир і протираю лише мікрофіброю, тоді розводів не втрачає. Чудова якість за розумну ціну. все влаштовує Зина Лысенко: користуюся Pyramida ASH 60 S 800 GIV менше місяця |
Найшикарніша модель з усіх витяжок. Стильна та модна чудово вписалася в інтер'єр моєї кухні. Тішити сучасне сенсорне управління, зручне та легке. Навіть мама його освоїла, як приїжджала на кілька днів. Пара та жир тягне на ура. Таймер є. дизайн
сенсорне управління наявність таймеру все влаштовує Оксана: користуюся Pyramida ASH 60 S 800 GBL кілька місяців |
Модификації Pyramida ASH 60 S 800 GWH
Ціни на Pyramida ASH 60 S 800 GWH |
---|---|---|---|---|
Pyramida ASH 60 S 800 GWH білий | від 7 533 грн. | 30 пропозицій | ||
Pyramida ASH 60 S 800 GIV слонова кістка | від 7 533 грн. | 17 пропозицій | ||
Pyramida ASH 60 S 800 GBL чорний | від 7 260 грн. | 55 пропозицій |