Витяжка Pyramida WHX 60 BR коричневий
Фото 5 | Товар застарів 3 109 грн. Тип і монтаж: пристінна / вбудована; Оформлення: козиркова; Принцип роботи: відведення/рециркуляція; Потужність (Вт): 65; Продуктивність (мотор) (м³/год): 400; Макс. рівень шуму (дБ): 67; Кількість швидкостей: 3; Можливість установки активного фільтра; Управління: кнопкові перемикачі; Висота (макс.): 14 |
Pyramida WHX 60 BR коричневий 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Pyramida WHX 60 BR
Ціни на Pyramida WHX 60 BR |
---|---|---|---|---|
Pyramida WHX 60 WH білий | від 2 913 грн. | 28 пропозицій | ||
Pyramida WHX 60 IX нержавіюча сталь | від 3 415 грн. | 4 пропозиції | ||
Pyramida WHX 60 BL чорний | від 3 079 грн. | 10 пропозицій |