Витяжка Perfelli PL 6002 W LED білий
Фото 8 |
Perfelli PL 6002 W LED білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli PL 6002 W LED білий
Усі ціни 14 →Perfelli Perfelli PL 6002 W LED | 2 499 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli PL 6002 W LED | 2 499 грн. |
Вытяжка Perfelli Pl 6002 W Led | 2 499 грн. |
Вытяжка плоская Perfelli pl 6002 w led | 2 357 грн. |
Витяжка Perfelli PL 6002 W LED | 2 499 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →