Витяжка Pyramida WHX 60 BL чорний
Фото 6 |
Pyramida WHX 60 BL чорний 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida WHX 60 BL чорний
Вытяжка Pyramida whx 60 bl | 3 169 грн. |
Витяжка PYRAMIDA WHX 60 BL | 3 109 грн. |
Витяжка Pyramida whx 60 bl | 3 588 грн. |
Модификації Pyramida WHX 60 BL
Ціни на Pyramida WHX 60 BL |
---|---|---|---|---|
Pyramida WHX 60 WH білий | від 2 913 грн. | 24 пропозиції | ||
Pyramida WHX 60 IX нержавіюча сталь | від 3 469 грн. | 3 пропозиції | ||
Pyramida WHX 60 BL чорний | від 3 109 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →