Витяжка VENTOLUX Parma 60 WH білий
Фото 9 |
VENTOLUX Parma 60 WH білий 2020 рік |
|
Максимально доступна і проста кухонна витяжка козиркового типу початкового рівня. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на обслуговування приміщень невеликої площі (до 10 м²). Завдяки ширині 60 см, ця модель здатна обслуговувати самий широкий асортимент стандартних газових, електричних інфрачервоних і індукційних плит або поверхонь. Корпус пристрою виготовлений з конструкційної сталі, захищений від корозії, а його поверхню можна очищати делікатними засобами побутової хімії.
Управління продуктивністю всмоктування виконується з допомогою надійного і інтуїтивно зрозумілого блоку механічних кнопок. Доступні три постійних швидкості обертання вентилятора, який забезпечує прокачування до 320 м³ повітря в годину. Перша швидкість витяжки VENTOLUX Parma 60 WH впорається з видаленням випарів від однієї-двох активних конфорок, а помірний рівень шуму не стане перешкодою бесіді або перегляду телепередач.
Друга швидкість може всмоктувати гаряче повітря і пар від чотирьох працюючих конфорок, а третя допоможе організувати швидке провітрювання кухні. Кріпиться до нижньої частини кухонної шафи і стіни. Для освітлення плити або варильної поверхні передбачений вбудований світильник з лампою розжарювання потужністю 40 Вт. Крім стандартного режиму з викидом повітря за межі приміщення, витяжка здатна працювати з рециркуляцією через активний вугільний фільтр (купується окремо).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX Parma 60 WH білий
Витяжка кухонна Ventolux Parma 60 WH біла 60 см 2059655942645 | 2 515 грн. |
Ventolux PARMA 60 WH PARMA60WH | 2 515 грн. |
Ventolux PARMA 60 WH | 2 515 грн. |
ВИТЯЖКА Ventolux PARMA 60 WH (600) | 2 970 грн. |
Витяжка Ventolux PARMA 60 WH | 2 510 грн. |
Модификації VENTOLUX Parma 60 WH
Ціни на VENTOLUX Parma 60 WH |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Parma 60 WH білий | від 2 510 грн. | 5 пропозицій | ||
VENTOLUX Parma 60 BR коричневий | від 2 659 грн. | 2 пропозиції | ||
VENTOLUX Parma 60 IX нержавіюча сталь | від 2 995 грн. | 16 пропозицій | ||
VENTOLUX Parma 60 BK чорний | від 2 389 грн. | 7 пропозицій |