Витяжка VENTOLUX Parma 60 IX нержавіюча сталь
Фото 9 |
VENTOLUX Parma 60 IX нержавіюча сталь 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Parma 60 IX нержавіюча сталь
Усі ціни 14 →Вытяжка ventolux parma 60 inox | 2 999 грн. |
Витяжка VENTOLUX PARMA 60 INOX | 3 218 грн. |
Кухонная вытяжка Ventolux PARMA 60 INOX | 2 999 грн. |
Витяжка Ventolux Parma 60 INOX | 2 999 грн. |
'Витяжка Ventolux PARMA 60 INOX' | 2 999 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації VENTOLUX Parma 60 IX
Ціни на VENTOLUX Parma 60 IX |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Parma 60 WH білий | від 2 510 грн. | 5 пропозицій | ||
VENTOLUX Parma 60 BR коричневий | від 2 659 грн. | 2 пропозиції | ||
VENTOLUX Parma 60 IX нержавіюча сталь | від 2 995 грн. | 16 пропозицій | ||
VENTOLUX Parma 60 BK чорний | від 2 389 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →