Монітор QUBE V27F75-IPS 27 "
Фото 8 |
QUBE V27F75-IPS 27 "
23.8 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити QUBE V27F75-IPS 27 "
Усі ціни 21 →Qube 27" V27F75-IPS Black V27F75-IPS | 5 399 грн. |
Монітор 27'' QUBE V27F75-IPS | 5 199 грн. |
Монітор Qube V27F75-IPS | 5 758 грн. |
Монитор Qube V27F75-IPS | 5 758 грн. |
Монітор QUBE V27F75-IPS | 5 199 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації QUBE V27F75-IPS
Ціни на QUBE V27F75-IPS |
---|---|---|---|---|
QUBE V24F75-IPS 23.8 " | від 3 589 грн. | 22 пропозиції | ||
QUBE V27F75-IPS 27 " | від 4 992 грн. | 21 пропозиція |