Душова кабіна Radaway Carena KDJ 100x90 ліва
Фото 4 |
Radaway Carena KDJ 100Lx90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Carena KDJ 100x90 ліва
Усі ціни 11 →Душова кабіна Radaway Carena KDJ 100x90 (Колір скла - прозоре) ліва 34444- | 34 000 грн. |
Radaway Carena KDJ ліва 100x90x195 коричнева (34444-01-08NL) 34444-01-08NL | 35 002 грн. |
Душова кабіна Radaway Carena KDJ 100x90 см (34444-01-08NL) 34444-01-08NL | 35 356 грн. |
Душова кабіна Radaway Carena KDJ 1000Lx900x195 ліва, хром/коричневе (34444 | 26 252 грн. |
Душова кабіна Carena KDJ 1000Lx900x1950 хром/коричневе (34444-01-08NL) | 35 356 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Carena KDJ 100Lx90:
- Душова кабіна з дверима, що відкриваються всередину
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 34444-01-01NL — колір скла: прозоре
- арт. 34444-01-08NL — колір скла: коричневе
Модификації Radaway Carena KDJ
Ціни на Radaway Carena KDJ |
---|---|---|---|---|
Radaway Carena KDJ 90x90 ліва | від 33 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 90x90 права | від 33 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 100x80 ліва | від 33 600 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 100x80 права | від 24 670 грн. | 12 пропозицій | ||
Radaway Carena KDJ 100x90 ліва | від 25 680 грн. | 11 пропозицій | ||
Radaway Carena KDJ 100x90 права | від 34 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 120x80 ліва | від 34 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 120x80 права | від 34 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 120x90 ліва | від 34 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 120x90 права | від 34 800 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →