Душова кабіна Ravak Chrome 80x80
Відео 2Фото 7 |
Ravak Chrome CSKK4-80 80x8090x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Chrome 80x80
Усі ціни 15 →Душова кабіна Chrome CSKK4-80 полір. алюм. + Transparent 3Q140C00Z1 | 26 699 грн. |
Душова кабіна RAVAK Chrome CSKK4-80 напівкругла, 800x800 мм h1950, профіль | 39 431 грн. |
Ravak Ravak CSKK4-80 Полир. алюм. Transparent (3Q140C00Z1) 3Q140C00Z1 | 38 141 грн. |
Душова кабіна напівкругла RAVAK Chrome CSKK4 дводверна без піддону 80x80x1 | 40 248 грн. |
Ravak Ravak Душ. штора CSKK 4-80, transparent, проф. полір. алюм, скло - 3 | 34 010 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової кабіни Ravak Chrome CSKK4-80:
- AntiCalc — технологія захисту скла від вапняних відкладень (водовідштовхувальний бар'єр)
- Колір профілю — хром, матовий хром, білий
- Піддон купується окремо
Модификації Ravak Chrome
Ціни на Ravak Chrome |
---|---|---|---|---|
Ravak Chrome 80x80 | від 26 699 грн. | 15 пропозицій | ||
Ravak Chrome 90x90 | від 29 317 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →