Душова кабіна Radaway Nes KDS II 110x110 ліва
Фото 9 |
Radaway Nes KDS II 110L |
|
Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду і допомагає утримувати його в чистоті. Магнітний ущільнювач забезпечує герметичність кабіни, стійкий до змін температури і вологи.
Двері відкриваються як назовні, так і всередину. Піддон купується окремо. Можна встановити як на піддон, так і безпосередньо на підлогу. Скло кріпиться до стіни за допомогою пристінних профілів (з регулюванням).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Nes KDS II 110x110 ліва
Усі ціни 6 →Душова кабіна Radaway NES KDS II 1100Lx2000, хром/прозоре (10033110-01-01L | 25 779 грн. |
Душова кабіна Radaway Nes KDS II 110Lx90 (10033110-01-01L, 10040090-01-01) | 37 713 грн. |
Душова кабіна Radaway Nes KDS II 110Lx80 (10033110-01-01L, 10040080-01-01) | 37 193 грн. |
Душова кабіна Radaway Nes KDS II 110Lx100 (10033110-01-01L, 10040100-01-01 | 38 871 грн. |
Душова кабіна NES KDS II 1100Lx2000 хром/прозоре 10033110-01-01L (TM Radaw | 25 581 грн. |
Душова кабіна NES Black KDS II двері 1100Lx2000 чорний/прозоре 10033110-54 | 28 251 грн. |
Модификації Radaway Nes KDS II
Ціни на Radaway Nes KDS II |
---|---|---|---|---|
Radaway Nes KDS II 90x90 ліва | від 24 033 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Nes KDS II 90x90 права | від 24 033 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Nes KDS II 100x100 ліва | від 24 691 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Nes KDS II 100x100 права | від 24 691 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Nes KDS II 110x110 ліва | від 25 581 грн. | 6 пропозицій | ||
Radaway Nes KDS II 110x110 права | від 25 581 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Nes KDS II 120x120 ліва | від 26 471 грн. | 6 пропозицій | ||
Radaway Nes KDS II 120x120 права | від 26 471 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →