Умивальник Ravak 10° 550 R 550 мм чаша ліворуч (XJIP1155000)
Фото 5 |
Ravak 10° 550 R 550 мм чаша ліворуч 550 мм чаша праворуч |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 10° 550 R 550 мм чаша ліворуч
Усі ціни 8 →Умивальник Ravak 10°550 L кутовий з литого мармуру XJIP1155000 | 8 686 грн. |
Раковина Ravak 10` 550 55 см R права (XJIP1155000) XJIP1155000 | 8 686 грн. |
Ravak Ravak Раковина 10*550, 55х48,5 см, кутова, права - XJIP1155000 | 7 340 грн. |
Раковина Ravak 10° 550 R (XXJIP1155000) | 6 949 грн. |
Кутовий умивальник Ravak 10 550 R з литого мармуру (XJIP1155000) | 9 950 грн. |
ще 3 пропозиції
Модифікація моделі:
- арт. XJIL1155000 — лівобічний
- арт. XJIP1155000 — правобічний
Модификації Ravak 10° 550 R
Ціни на Ravak 10° 550 R |
---|---|---|---|---|
Ravak 10° 550 R 550 мм чаша ліворуч | від 6 359 грн. | 8 пропозицій | ||
Ravak 10° 550 L 550 мм чаша праворуч | від 8 685 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →