Умивальник Ravak 10° 650 650 мм (XJI01165000)
Фото 4 |
Ravak 10° 650 550 мм650 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 10° 650 650 мм
Усі ціни 15 →Умивальник Ravak 10°650 з литого мармуру білий XJI01165000 | 10 449 грн. |
Умивальник підвісний RAVAK 10° 650x480x155мм прямокутний білий XJI01165000 | 10 449 грн. |
Ravak Ravak Раковина 10*650, 65х48 см - XJI01165000 | 8 829 грн. |
Умивальник Ravak 10° 65x45 XJI01165000 | 10 449 грн. |
Умивальник Ravak 10 650 з литого мармуру (XJI01165000) | 11 970 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Ravak 10° 650
Ціни на Ravak 10° 650 |
---|---|---|---|---|
Ravak 10° 550 550 мм | від 6 638 грн. | 10 пропозицій | ||
Ravak 10° 650 650 мм | від 8 829 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →