Умивальник Ravak 10° 550 L 550 мм чаша праворуч (XJIL1155000)
Фото 4 |
Ravak 10° 550 L 550 мм чаша ліворуч 550 мм чаша праворуч |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 10° 550 L 550 мм чаша праворуч
Усі ціни 13 →Умивальник 10 ° 550 L white з отвором XJIL1155000 | 8 686 грн. |
Умивальник Ravak 10° 550 L кутовий з литого мармуру XJIL1155000 | 8 686 грн. |
Умивальник підвісний RAVAK 10° 550x485x155мм асиметричний білий XJIL115500 | 8 686 грн. |
Раковина Ravak 10` 550 55 см L ліва (XJIL1155000) XJIL1155000 | 8 686 грн. |
Ravak Ravak Раковина 10* 550, 55х48,5 см, кутова, ліва - XJIL1155000 | 8 685 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Ravak 10° 550 L
Ціни на Ravak 10° 550 L |
---|---|---|---|---|
Ravak 10° 550 R 550 мм чаша ліворуч | від 6 359 грн. | 8 пропозицій | ||
Ravak 10° 550 L 550 мм чаша праворуч | від 8 685 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →