Змішувач Ravak 10° TD 014.00 (X070062)
Ravak 10° TD 014.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 10° TD 014.00
Усі ціни 15 →Змішувач для умивальника (раковини) Ravak 10 ° X070062 без відкривання сто | 4 816 грн. |
Змішувач для умивальника (раковини) Ravak 10° X070062 без відкривання сток | 4 558 грн. |
Ravak Ravak 10 TD 014.00 X070062 | 4 816 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний RAVAK 10° хром латунь X070062 | 4 558 грн. |
Змішувач для раковини Ravak 10` TD 014.00 (X070062) X070062 | 4 816 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →