Умивальник Ravak Ceramic R 600 600 мм (XJX01160002)
Фото 4 |
Ravak Ceramic R 600 |
|
Призначений для установки тільки на L-образної або I-образної стільниці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Ceramic R 600 600 мм
Усі ціни 9 →Раковина Ceramic 600 R XJX01160002 | 7 826 грн. |
Умивальник Ravak Ceramic Q 60x40 XJX01160002 | 7 826 грн. |
Раковина Ravak Ceramic R 60 см (XJX01160002) XJX01160002 | 7 826 грн. |
Умывальник керамический Ravak Ceramic R 600 без перелива белый XJX01160002 | 7 826 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →