Тумба під умивальник Ravak SD Balance 600
Фото 7 |
Ravak SD Balance 600 |
|
5 років гарантії від виробника.
Умивальник і стільниця купуються окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak SD Balance 600
Усі ціни 7 →Тумба для раковини Ravak SD Balance 600 60 см білий глянець/графіт (X00000 | 17 819 грн. |
Тумба під умивальник RAVAK SD Balance 60x50x46.5см підвісна біла X00000136 | 27 447 грн. |
Ravak Ravak Шафка д/раковини SD BALANCE 600, 60x50x46,5 см, білий/білий - | 21 510 грн. |
Тумба для раковины Ravak SD Balance 600 60 см (X000001366) X000001366 | 24 947 грн. |
Тумба для раковини Ravak SD Balance 600 60 см (X000001366) X000001366 | 28 939 грн. |
Ravak Ravak Шафка д/раковини SD BALANCE 600, 60x50x46,5 см, білий/графіт - | 21 510 грн. |
Тумба для раковины Ravak SD Balance 600 60 см белый глянец/графит (X000001 | 24 947 грн. |
Модификації Ravak SD Balance 600
Ціни на Ravak SD Balance 600 |
---|---|---|---|---|
Ravak SD Balance 500 | від 17 050 грн. | 7 пропозицій | ||
Ravak SD Balance 600 | від 17 819 грн. | 7 пропозицій | ||
Ravak SD Balance 800 | від 26 590 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →