Тумба під умивальник Ravak SD Balance 800
Фото 6 |
Ravak SD Balance 800 |
|
5 років гарантії від виробника.
Умивальник і стільниця купуються окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak SD Balance 800
Тумба для раковини Ravak SD Balance 800 80 см (X000001368) X000001368 | 31 992 грн. |
Тумба для раковины Ravak SD Balance 800 80 см белый глянец/графит (X000001 | 26 590 грн. |
Тумба для раковины Ravak SD Balance 800 80 см (X000001368) X000001368 | 26 590 грн. |
Модификації Ravak SD Balance 800
Ціни на Ravak SD Balance 800 |
---|---|---|---|---|
Ravak SD Balance 500 | від 17 050 грн. | 7 пропозицій | ||
Ravak SD Balance 600 | від 17 819 грн. | 7 пропозицій | ||
Ravak SD Balance 800 | від 26 590 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →