Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Ванни   /   Ravak

Ванна Ravak Solo 178x80 см (XC00100025)

Фото - Ванна Ravak Solo 178x80 см
Фото 7
Ravak Solo 178x80
Колір
Тип
окремостояча
Форма
овальна
Об'єм
310 л
Матеріал корпуса
акрил / зі склоподібної емалі /
Сидячих місць
двомісна
Центральний злив / перелив
Комплектація
ванна
ніжки
Країна походження бренду
Чехія
Гарантія виробника
10 років
Габарити (ДхШхВ)
1780x800x580 мм
Глибина ванни
440 мм
Вага
67 кг
Офіційний сайт
ravak.ua
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2020
Маркування виробника
XC00100025

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Як вибрати ваннуІнструкція з вибору зручної та довговічної ванни в залежності від призначення та особливостей приміщення

Купити Ravak Solo 178x80 см

Усі ціни 6 →

Ванна окрема Ravak SOLO 178х80 біла XC00100025

Ванна окрема Ravak SOLO 178х80 біла XC00100025 Тип ванни: окрема Тип установки: окремостояча Об'єм, л: 310 Ширина, мм:... ще800 Довжина, мм: 1780 Матеріал: акрил Комплектація: Ванна, дренажна система, ніжки Особливості: ванна чудово виглядає як самостійно, так і у поєднанні з будь-якою іншою сантехнікою. Форма: овальна Кількість місць: 1 Країна: Чехія Гарантія: 10 років Окрема акрилова ванна Solo
Esantehnika.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись
131 875 грн.

Ванна акрилова RAVAK SOLO 178х80 XC00100025

Зробіть крок в новий вимір, правила в якому встановлюєте Ви. Розмістіть ванну в просторі і виберіть для приймання ванни ту ст... щеорону, якій більше віддаєте перевагу. Не обмежуйте себе. Релаксируйте у окремо стоячих ваннах RAVAK. Безумовно, окремо стоячі ванни домінують в просторі та окрім комфортного купання викликають нові відчуття і враження. Розташуйте ванну там, де вона
Axm.com.uaЗ нами 1 рік
(Харків)
Під замовлення
Поскаржитись
131 886 грн.

Ravak Ravak SOLO 1780x800 (XC00100025) XC00100025

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Ванна Ravak Freedom Solo 178x80, отдельно стоящая, XC00100025 XC00100025

Ванна Ravak Freedom Solo 178x80 см,отдельностоящая, XC00100025 В наличии! Б есплатная доставка ! Ванна... щебренда RAVAK предлагает изделия, которые продуманные дизайнерами до мельчайших деталей. Высокоэффективная акриловая ванна не есть исключением, поскольку к данной модели ванны Равак предусмотрен встраиваемый в пол смеситель. В идеальном сочетании с ванной образуется согласованное по
Aqua-home.com.uaЗ нами 1 рік
(Харків)
Поскаржитись
112 103 грн.

Ванна акрилова Ravak Solo 178 x 80 см (XC00100025)

Маркетплейс: Rozetka.ua  AquaWin З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Ванна Ravak Solo 178х80

Маркетплейс: Rozetka.ua  Ravalis З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Ravak Solo 178x80 см

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна