Умивальник Cersanit Crea 38 K114-020 380 мм
Фото 5 |
Cersanit Crea 38 K114-020 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Crea 38 K114-020 380 мм
Усі ціни 14 →Cersanit Cersanit Crea 38 B (K114-020) K114-020 | 4 649 грн. |
Раковина Cersanit Crea 38 см (K114-020) K114-020 | 4 889 грн. |
Cersanit Cersanit Раковина CREA 38см, на стільницю, кругла без зливу - K11 | 4 161 грн. |
Умивальник накладний Cersanit Crea 38см (K114-020) | 4 889 грн. |
Раковина Cersanit Crea 38 см (K114-020) K114-020 | 4 434 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →