Клавіатура
Razer BlackWidow V4 Yellow Switch (RZ03-04692100-R3G1)
Відео 14Фото 11 |
Razer BlackWidow V4 Yellow Switch Razer Green Switch (Clicky)Razer Yellow Switch (Linear) |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Razer BlackWidow V4 Yellow Switch
Усі ціни 26 →Клавіатура Razer BlackWidow V4 Yellow Switch RU (RZ03-04692500-R3R1) | 7 499 грн. |
Клавиатура Razer BlackWidow V4 Yellow Switch Ru (RZ03-04692500-R3R1) | 7 999 грн. |
Клавіатура Razer BlackWidow V4 Yellow Switch Ru (RZ03-04692500-R3R1) | 7 999 грн. |
Клавіатура Razer BlackWidow V4 Yellow Switch Black (RZ03-04692500-R3R1) RZ | 7 999 грн. |
Razer BlackWidow V4 Yellow Switch USB RU Black RZ03-04692500-R3R1 | 7 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Razer BlackWidow V4
Ціни на Razer BlackWidow V4 |
---|---|---|---|---|
Razer BlackWidow V4 Green Switch | від 7 999 грн. | 15 пропозицій | ||
Razer BlackWidow V4 Yellow Switch | від 6 719 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →