Литий диск RC Design RC-27 8x18/5x112 ET38 DIA66,6
Відео 2Фото 5 | від 8 077 до 11 151 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації RC Design RC-27 262
Характеристики
RC Design RC-27 8x18/5x112 ET38 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-27 8x18/5x112 ET38 DIA66,6
Сортувати
Диски RC Design RC-27 8x18 5x112 ET38 DIA66,6 (crystal silver) | 8 597 грн. |
RC Design RC27 Schwarz Glanz Voll-Poliert (SGVP) (R18 W8.0 PCD5x112 ET38 D | 9 799 грн. |
RC Design RC-27 (8J x 18 5x112 ET38 DIA66.6) Kristallsilber На замовлення | 9 482 грн. |
RC Design RC27 R18 W8 PCD5x112 ET38 DIA66.6 Black Matt RC27ECE801838D9SKMV | 8 077 грн. |
RC Design RC27 W8.0 R18 PCD5x112 ET38 DIA66.6 SGVP | 10 554 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі