Литий диск AUTEC Lamera 8x18/5x112 ET38 DIA70,1
Відео 1Фото 9 | від 8 040 до 11 819 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації AUTEC Lamera 46
Характеристики
AUTEC Lamera 8x18/5x112 ET38 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Lamera 8x18/5x112 ET38 DIA70,1
Сортувати
Литые диски Autec Lamera R18 W8 PCD5x112 ET38 DIA70.1 (hyper silver) 10014 | 8 749 грн. |
Autec Lamera 8x18 5x112 ET38 DIA70.1 HS | 8 476 грн. |
Диски Autec Lamera 8x18 5x112 ET38 DIA70,1 (hyper silver) | 8 864 грн. |
Autec Lamera (R18 W8.0 PCD5x112 ET38 DIA70.1) HS | 8 880 грн. |
Autec Lamera 8x18 5x112 ET38 DIA70.1 HS | 8 040 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі