Литий диск RC Design RC-30 7x17/5x100 ET46 DIA57,1
Відео 2Фото 5 | від 6 280 до 7 999 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації RC Design RC-30 210
Характеристики
RC Design RC-30 7x17/5x100 ET46 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-30 7x17/5x100 ET46 DIA57,1
Сортувати
RC Design RC-30 R17 W7 PCD5x100 ET46 DIA57.1 Black | 7 999 грн. |
RC Design RC30 W7.0 R17 PCD5x100 ET46 DIA57.1 KS | 7 314 грн. |
RC Design RC30 R17 W7 PCD5x100 ET46 DIA57.1 Black Gloss RC30ECE701746V6SGV | 6 879 грн. |
RC Design RC-30 (7J x 17 5x100 ET46 DIA57.1) Black На замовлення з Європи. | 6 823 грн. |
RC Design RC-30 (7J x 17 5x100 ET46 DIA57.1 Black) | 7 096 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі