Литий диск Rial Astorga 7x17/5x100 ET46 DIA57,1
Відео 3Фото 19 | від 6 598 до 7 111 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації Rial Astorga 68
Характеристики
Rial Astorga 7x17/5x100 ET46 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Astorga 7x17/5x100 ET46 DIA57,1
Сортувати
Rial Astorga R17 W7 PCD5x100 ET46 DIA57.1 DIAMOND BLACK | 7 111 грн. |
Rial ASTORGA Diamant-Schwarz (R17 W7.0 PCD5x100 ET46 DIA57.1) | 7 099 грн. |
Rial Astorga R17 W7 PCD5x100 ЕТ46 DIA57.1 Graphite AST70746V72-7 | 6 598 грн. |
Диски Rial Astorga 7x17 5x100 ET46 DIA57,1 (graphite) (1002059203) | 6 652 грн. |
Rial ASTORGA Graphit (R17 W7.0 PCD5x100 ET46 DIA57.1) | 7 099 грн. |
Rial ASTORGA Polar-Silber (R17 W7.0 PCD5x100 ET46 DIA57.1) | 6 999 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі