Змішувач REA Argus REA-B6405
Фото 10 |
REA Argus REA-B6405 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Argus REA-B6405
Змішувач для гігієнічного душу REA Argus на біде одноважільний золотий лат | 3 802 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу одноважільний REA Argus золотий латунь REA- | 3 802 грн. |
Змішувач для Біде Rea ARGUS Gold Brush REA-B6411 | 4 752 грн. |
Змішувач для Біде Rea ARGUS Black MATT REA-B6405 | 3 432 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →