Змішувач REA Troy REA-B6301
Фото 7 |
REA Troy REA-B6301 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Troy REA-B6301
Змішувач для кухні із висувною лійкою REA Troy чорний латунь REA-B6300 | 2 464 грн. |
Смеситель для кухни Rea Troy Black REA-B6300 | 2 464 грн. |
Змішувач для кухні із висувною лійкою REA Troy чорний латунь REA-B6300 | 2 464 грн. |
Змішувач Кухонний REA Troy Чорний REA-B6300 | 2 464 грн. |
Змішувач Кухонний REA Troy Сталь Мат REA-B6301 | 2 288 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →