Змішувач REA Dart REA-B3301
Фото 14 |
REA Dart REA-B3301 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Dart REA-B3301
Усі ціни 13 →Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом REA Dart чорний лату | 5 280 грн. |
Змішувач для ванни Rea Rea Dart, хром (REA-B3301) REA-B3301 | 5 139 грн. |
Змішувач для ванни Rea Dart (REA-B3301) REA-B3301 | 5 139 грн. |
змішувач для ванни Rea Dart чорний матовий (REA-B3300) | 5 280 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом REA Dart хром латунь | 5 139 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →