Змішувач REA Urban REA-B8547
Фото 8 |
REA Urban REA-B8547 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Urban REA-B8547
Усі ціни 8 →Змішувач для душу одноважільний REA URBAN B9913 золотий латунь з душовим н | 4 471 грн. |
Змішувач для ванни REA URBAN BLACK чорний настінний REA-B9909 | 3 555 грн. |
Смеситель для душа Rea Urban настенный gold REA-B9913 | 4 471 грн. |
Змішувач для ванни REA URBAN GOLD золото настінний (REA-B9913) | 4 471 грн. |
Змішувач для ванни REA URBAN GOLD настінний золото REA-B9913 | 4 470 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →