Змішувач REA Amar REA-B2065
Фото 7 |
REA Amar REA-B2065 |
|
Змішувач оснащений датчиком, який показує температуру при повній витраті води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Amar REA-B2065
Усі ціни 8 →Змішувач для умивальника одноважільний REA B2065 AMAR LCD чорний латунь re | 6 442 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Amar чорний з LCD дисплеєм (REA-B2065) REA-B2 | 6 441 грн. |
Rea змішувач для умивальника з датчиком температури Rea Amar чорний (REA-B | 6 442 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA AMAR LCD BLACK чорний низький REA- | 6 477 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA AMAR LCD BLACK чорний низький REA- | 6 160 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →