Змішувач REA Cross REA-B5310
Фото 18 |
REA Cross REA-B5310 |
|
На кінці виливу знаходиться перемикач режимів струменя.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Cross REA-B5310
Змішувач кухонний Rea CROSS, матове золото REA-B5311 | 3 274 грн. |
Змішувач кухонний Rea CROSS, нікель REA-B5308 | 2 464 грн. |
Змішувач кухонний Rea CROSS, хром REA-B5310 | 2 957 грн. |
Змішувач кухонний Rea CROSS, чорний REA-B5309 | 2 816 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →