Унітаз REA Carlos Flat REA-C8767
Фото 6 |
REA Carlos Flat REA-C8767 |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Carlos Flat REA-C8767
Унітаз підвісний Rea Carlos Rimless REA-C8767 із сидінням Soft Close | 13 331 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий/золото REA CARLOS FLAT WAVE GOLD із си | 17 512 грн. |
Підвісний унітаз REA CARLOS FLAT WAVE GOLD білий (REA-C8767) | 17 512 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий/золото REA CARLOS FLAT WAVE GOLD із си | 17 512 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →