Унітаз REA Carter C1450
Фото 3 |
REA Carter C1450 |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Carter C1450
Усі ціни 8 →Унітаз підвісний Rea Carter REA-C1450 з сидінням soft close | 9 068 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий REA Carter із сидінням з мікроліфтом R | 10 454 грн. |
Rea унітаз Rea Carter підвісний, без обідка, сидіння дюропласт soft close | 10 454 грн. |
Унітаз підвісний Rea Carter безобідковий з мікроліфтом білий REA-C1450 | 9 434 грн. |
Унитаз Rea Carter подвесной, без ободка, сиденье дюропласт soft close (REA | 10 454 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →