Унітаз REA Carlos REA-C8002
Фото 18 |
REA Carlos REA-C8002 |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Carlos REA-C8002
Усі ціни 15 →Унітаз підвісний Rea Carlos Rimless REA-C8003 із сидінням Soft Close | 13 839 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий REA CARLOS SLIM LAVA MATT із кришкою R | 14 397 грн. |
Підвісний унітаз REA CARLOS GRANIT SHINY REA-C8002 | 14 397 грн. |
Підвісний унітаз REA CARLOS SLIM RIMLESS GRANIT MATT REA-C8003 | 14 397 грн. |
Підвісний унітаз REA CARLOS SLIM LAVA MATT (REA-C8004) | 14 397 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →