Унітаз REA Carter C1400
Фото 7 |
REA Carter C1400 |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Carter C1400
Усі ціни 8 →Підвісний унітаз Rea Carter Rimless REA-C1400 з сидінням slim Soft Close | 7 427 грн. |
Підвісний унітаз Rea Carter Rimless REA-C1400 із сидінням slim Soft Close | 8 366 грн. |
Унітаз підвісний Rea Carter безобідковий з мікроліфтом білий REA-C1400 | 7 427 грн. |
Унитаз Rea Carter Rimless подвесной, сиденье дюропласт медленнопадающее sl | 7 427 грн. |
Унітаз Rea Carter Rimless підвісний, сидіння дюропласт повільно-падаюче sl | 7 427 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →