Унітаз REA Carlos Terazzo REA-C8005
Фото 6 |
REA Carlos Terazzo REA-C8005 |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Carlos Terazzo REA-C8005
Унітаз підвісний Rea Carlos Rimless REA-C8005 із сидінням Soft Close | 12 553 грн. |
Підвісний унітаз REA CARLOS SLIM RIMLESS LASTRYKO NYZOZO REA-C8005 | 13 059 грн. |
Підвісний унітаз REA CARLOS SLIM RIMLESS LASTRYKO TEĎZO REA-C8005 | 13 059 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →