Унитаз REA Carlos REA-C8002
Фото 18 |
REA Carlos REA-C8002 |
|
Сиденье с крышкой может продаваться отдельно.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог REA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели REA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить REA Carlos REA-C8002
Все цены 15 →Унітаз підвісний Rea Carlos Rimless REA-C8003 із сидінням Soft Close | 13 839 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий REA CARLOS SLIM LAVA MATT із кришкою R | 14 397 грн. |
Підвісний унітаз REA CARLOS GRANIT SHINY REA-C8002 | 14 397 грн. |
Підвісний унітаз REA CARLOS SLIM RIMLESS GRANIT MATT REA-C8003 | 14 397 грн. |
Підвісний унітаз REA CARLOS SLIM LAVA MATT (REA-C8004) | 14 397 грн. |
eще 10 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →