REAL-EL Gaming 8900 RGB Macro
REAL-EL Gaming 8900 RGB Macro |
|
Ігрова клавіатура виконана в повнорозмірному форматі JIS і підключається до ПК по USB-інтерфейсу за допомогою гнучкого дроту. Мембранні клавіші не шумлять і забезпечують чіткий тактильний відгук, а кнопка «Fn» розширює функціонал пристрою, зокрема, нею можна регулювати гучність, яскравість екрану і ін. Кабель цієї моделі має оплітку, яка захищає його від механічних впливів і наслідків різких перегинів.
Клавіатура REAL-EL Gaming 8900 RGB Macro належить до серії повнорозмірних девайсів і має вагу 1,035 кг. Вона оснащена 10 додатковими клавішами, 6 з яких можна запрограмувати на виконання окремих команд. Ігровий режим, навпаки, дозволяє деактивувати деякі кнопки, наприклад, «Windows», щоб при випадковому натисканні вона не перервала гру. Клавіатура оснащена підсвічуванням, що забезпечує зручність при грі в темряві. Пристрій виконаний у чорному кольорі, має оригінальну форму і світлові ефекти для створення неповторної ігрової атмосфери.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REAL-EL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REAL-EL.
Купити REAL-EL Gaming 8900 RGB Macro
Усі ціни 54 →Клавіатура REAL-EL 8900 Gaming Rgb Macro, black | 900 грн. |
Клавиатура REAL-EL 8900 Gaming Rgb Macro, black | 900 грн. |
Клавіатура REAL-EL Gaming 8900 RGB Macro Ukr Black EL123100025 | 899 грн. |
Клавиатура REAL-EL Gaming 8900 RGB Macro Black USB EL123100025 | 731 грн. |
Клавиатура REAL-EL Gaming 8900 RGB Macro игровая с подсветкой | 877 грн. |
Працювала пів року та кнопки перестали затискатися Приємний хід, Rgb підсвічування Описав у коментарі Роговенко Артем: користуюся REAL-EL Gaming 8900 RGB Macro кілька місяців |
На свою ціну норм АЛЕ два місяці і з клавіш почала злазити фарба скоро доведеться міняти бо алфавіт тільки за щіт фарби. РГБ підсвічування. Гавене виконання, фарба швидко злазить, часом погано спрацьовують натискання. |