Клавіатура з мишею
REAL-EL Standard 503 Kit
REAL-EL Standard 503 Kit |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REAL-EL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REAL-EL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REAL-EL Standard 503 Kit
Усі ціни 40 →Комплект (клавіатура, миша) REAL-EL Standard 503 Kit Black USB EL123100022 | 345 грн. |
REAL-EL Standard 503 Kit (EL123100022) Black | 348 грн. |
Клавиатура + мышка REAL-EL Standard 503 Kit черные | 325 грн. |
Комплект (клавиатура+мышь) REAL-EL Standard 503 Kit черный USB UAH EL12310 | 345 грн. |
Комплект REAL-EL Standard 503 Kit, USB, black | 343 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →