Литий диск Replay MR42 7,5x17/5x112 ET35 DIA66,6
Відео 2Фото 1 | від 2 918 до 3 401 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Replay MR42 1
Характеристики
Replay MR42 7,5x17/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replay MR42 7,5x17/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
Replay MB42 7.5x17 5x112 ET35 DIA66.6 GMF | 2 989 грн. |
Диски Replay Mercedes (MR42) 7,5x17 5x112 ET35 DIA66,6 (GMF) | 2 944 грн. |
Replay MB42 (R17 W7.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6) GMF | 2 942 грн. |
Replay MB42 GMF (PCD5x112.0 R17 J7.5 ET35 DIA66.6) | 2 918 грн. |
Replay MB42 7.5x17 5x112 ET35 DIA66.6 GMF | 3 170 грн. |
Replay MB42 7.5x17 5x112 ET35 DIA66.6 GMF | 3 001 грн. |
Replay MB42 7.5x17 5x112 ET35 DIA66.6 GMF | 3 140 грн. |
Replay Replay MB42 7.5x17 5x112 ET35 DIA66.6 GMF | 3 401 грн. |
Replay MB42 (R17 W7,5 PCD5x112 ET35 DIA66,6) 1907083 | 2 924 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі