Литий диск Replay MR72 9x20/5x112 ET41 DIA66,6
Відео 1Фото 2 | від 4 716 до 5 978 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):41 мм |
Модифікації Replay MR72 1
Характеристики
Replay MR72 9x20/5x112 ET41 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replay MR72 9x20/5x112 ET41 DIA66,6
Сортувати
Replay MR72 9,0x20/5x112 D66,6 ET41 BKF | 4 716 грн. |
Replay Mercedes (MR72) 9x20 5x112 ET41 DIA66.6 BKF | 4 960 грн. |
Диск Replay MR72 BKF R20 W9,0 PCD5x112 ET41 DIA66,6 | 5 068 грн. |
Диски Replay MR72 BKF R20 W9.0 PCD5x112 ET41.0 DIA66.6 | 5 978 грн. |
Диски Replay Mercedes MR72 BKF R20 W9 PCD5x112 ET41 DIA66,6 ID2162 | 4 877 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі