Литий диск Replica 7365 5x14/5x100 ET35 DIA57,1
від 3 364 до 3 416 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Replica 7365 1
Характеристики
Replica 7365 5x14/5x100 ET35 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica 7365 5x14/5x100 ET35 DIA57,1
Сортувати
Replica VolksWagen 7365 5,0x14/5x100 D57,1 ET35 EP | 3 364 грн. |
Replica 7365 (R14 W5.0 PCD5x100 ET35 DIA57.1) EP | 3 416 грн. |
Диск Replica 7365 EP R14 W5,0 PCD5x100 ET35 DIA57,1 | 3 383 грн. |
Replica SKODA 7365 5,0x14/5x100 D57,1 ET35 EP | 3 364 грн. |
Закрити
Схожі