Литий диск Replica 3206 6x14/4x114,3 ET37 DIA56,6
від 3 364 до 3 416 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації Replica 3206 7
Характеристики
Replica 3206 6x14/4x114,3 ET37 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica 3206 6x14/4x114,3 ET37 DIA56,6
Replica CHEVROLET 3206 6,0x14/4x114,3 D56,6 ET37 BP | 3 364 грн. |
Replica 3206 (R14 W6.0 PCD4x114.3 ET37 DIA56.6) BP | 3 416 грн. |
Диск Replica 3206 BP R14 W6,0 PCD4x114,3 ET37 DIA56,6 | 3 383 грн. |
Закрити
Схожі