Литий диск Replica BK473 6,5x15/5x130 ET54 DIA84,1
від 4 580 до 4 675 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):84.1 мм Виліт (ET):54 мм |
Модифікації Replica BK473 7
Характеристики
Replica BK473 6,5x15/5x130 ET54 DIA84,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica BK473 6,5x15/5x130 ET54 DIA84,1
Сортувати
Replica VOLKSWAGEN BK473 6,5x15/5x130 D84,1 ET54 S | 4 580 грн. |
Replica BK473 (R15 W6.5 PCD5x130 ET54 DIA84.1) BP | 4 675 грн. |
Диск Replica BK473 BP R15 W6,5 PCDPCD5x130 ET54 DIA84,1 | 4 657 грн. |
Replica MERCEDES BK473 6,5x15/5x130 D84,1 ET54 S | 4 580 грн. |
Закрити
Схожі