Литий диск Replica BK5212 7x17/5x114,3 ET40 DIA67,1
від 5 182 до 5 303 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Replica BK5212 7
Характеристики
Replica BK5212 7x17/5x114,3 ET40 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica BK5212 7x17/5x114,3 ET40 DIA67,1
Сортувати
Replica MITSUBISHI BK5212 7,0x17/5x114,3 D67,1 ET40 BP | 5 182 грн. |
Replica BK5212 (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1) BP | 5 303 грн. |
Диск Replica BK5212 BP R17 W7,0 PCD5x114,3 ET40 DIA67,1 | 5 284 грн. |
Replica MAZDA BK5212 7,0x17/5x114,3 D67,1 ET40 BP | 5 182 грн. |
Replica KIA BK5212 7,0x17/5x114,3 D67,1 ET40 BP | 5 182 грн. |
Replica HYUNDAI BK5212 7,0x17/5x114,3 D67,1 ET40 BP | 5 182 грн. |
Закрити
Схожі